קטלוג דיגיטלי

קטלוג דיגיטלי נחשב לדבר החם בשטח. חברות אופנה, מוסדות לימוד, חנויות, קמעונאים וכל מי שרוצה לפרוס את מוצריו בפני קהל לקוחות מתאים, בקלות וביעילות, און ליין, יכול לעשות זאת.

מהם היתרונות בקטלוג דיגיטלי, במה זה כרוך ואיך גם אתם יכולים להצעיד את העסק שלכם לפורמט החדש? התשובה נמצאת ב-VMag

אם עד היום נהגתם להפיק ולהדפיס קטלוג, אחת לעונה או אחת לשנה, היום עם התפתחות הטכנולוגיה וריבוי המשתמשים באינטרנט ובסלולים חכמים, גם תחום הקטלוגים הופך להיות אינטראקטיבי. קטלוג דיגיטלי מאפשר לכם להציג את המוצרים או השירותים של העסק, בצורה נוחה, בחדות מקסימאלית ולכל לקוח באשר הוא.

המרה של קבצי תוכן וגרפיקה לכדי קטלוג מרשים ואיכותי, מחייבת חברה רצינית, בעלת טכנולוגיה מתאימה ולא פחות חשוב ניסיון ותודעת שירות. "אנחנו ב-VMag מתמחים בהפקת קטלוגים, מגזינים, ספרים וחומר פרסומי לפורמט דיגיטלי ומתחייבים לתוצאה מהירה ואיכותית"

קטלוג דיגיטלי, איך זה עובד
יצירת קטלוג דיגיטלי נעשית על ידי המרת קבצים מוכנים. כל מה שעליכם לעשות זה לשלוח לנו את החומר בפורמט PDF, WORD, JPG או POWERPOINT ואנחנו כבר נדאג שתקבלו את הקטלוג. קונספט העיצוב נשמר, הגוונים חדים ועזים, ממש כמו בהדפסה והנוחות, קטלוג דיגיטלי נוצר בראש ובראשונה תוך חשיבה על המשתמש.

קטלוג דיגיטלי של VMag תומך בכל מערכות ההפעלה, כולל כל טלפונים חכמים וטאבלטיים. המוצר מתממשק בקלות לכל אתר אינטרנט ואינו מצריך התקנה של תוכנה מיוחדת. פשוט, מהיר, זמין ומה שיכניס את העסק שלכם לתודעה.

מבקשים ליצור קטלוג דיגיטלי אינטראקטיבי ?
ניתן לשכלל ולשדרג קטלוג דיגיטלי, באמצעות הוספת מולטימדיה, קטעי וידיאו ואודיו, יצירת גלריות תמונות מתחלפות, הפניית לינקים וכל מה שיעשיר וישרת את הרעיון אותו אתם רוצים להעביר. צוות VMag ישמח לסייע לכם בתהליך ולהעמיד לרשותכם צוות מקצועי, המתמחה ביצירת קטלוגים אינטראקטיביים

כן, אני רוצה קטלוג דיגיטלי, אבל לא מעוניין לדחות את מועד השליחה ולהיכנס להוצאות והתחייבויות מיוחדות ! הדבר היפה בקטלוג דיגיטלי זה שהוא אינו כרוך בהוצאות גבוהות ויותר מזה, אינו מצריך זמן רב. המרת הקבצים מתבצעת בפרק זמן ריאלי, תוך תיאום מלא עם לוחות הזמנים של הלקוח.

VMag קטלוג דיגיטלי, איכות שמתחילה בבית!