ספר מחזור דיגיטלי

אחד הרגעים המרגשים והחשובים בחיינו, הינו סיום הלימודים בתיכון או בכל מוסד לימודי אחר. על מנת לחגוג את האירוע, לאגד את כל הזיכרונות, החברים, הרגעים הקטנים והגדולים שהפכו את התקופה הזו למשמעותית בחיינו, נהוג להפיק ספר מחזור. היום כבר אפשר לעשות אותו דיגיטלי.

זוכרים איך פעם, כשהיו רוצים להיזכר איך נראו בתיכון, היו שולפים ספר ישן מלא אבק? היום כבר עושים את זה אחרת. ספר מחזור דיגיטלי מאפשר לכל אחד ואחת לשמור את הזיכרונות על גבי המחשב האישי, בפורמט המדמה ספר אמיתי, נוח לקריאה ובאיכות גבוהה שאינה דוהה עם השנים.

אנחנו ב-VMag נשמח ליצור לכם ספר מחזור דיגיטלי, מרשים, איכותי ומקצועי. כך שהרגעים היפים שלכם יחד, תמיד יישארו.

ספר מחזור דיגיטלי, מה חשוב לדעת
לאחר שאספתם את כל החומרים, התכנים, התמונות, ההגיגים והציטוטים הנבחרים ואיגדתם אותם תחת עיצוב מקורי שמשקף את האני שלכם, תוכלו לשלוח אלינו את קבצי הגרפיקה בפורמט PDF או כל פורמט אחר ולקבל ספר מחזור דיגיטלי.

ניתן להעתיק את הספר לדיסק ולחלק אותו בסיום הטקס, לשלוח את הספר למייל, להעלות לאתר בית הספר, לשתף בפייסבוק ולמעשה להעביר את הקבצים לכל מקום ולכל אחד.

 ספר מחזור דיגיטלי מדמה חווית קריאה של לספר אמיתי, שומר על האותנטיות, אינו מצהיב או מתבלה עם השנים. סיימתם את התיכון? מארגנים פגישת מחזור אחרי כמה שנים? זה הזמן לעשות את זה דיגיטלי.